baner

Od 1994 roku prowadzimy działalność architektoniczną w zakresie kompleksowego projektowania architektury mieszkaniowej, ogólnej i przemysłowej.

W 1996 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o pełną obsługę inwestycji: od pozyskania terenu, poprzez projekt, aż do sprzedaży lokali. Taką obsługą objęliśmy budynki wielorodzinne, małe domy mieszkalne i domy jednorodzinne na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Na nasz dorobek składają się realizacje obiektów mieszkaniowych, usługowych, biurowych, oświaty i przemysłowych na terenie Trójmiasta i kraju, a w zakresie architektury mieszkaniowej również na terenie Niemiec.

Współpracujemy z wieloma cenionymi specjalistami z różnych dziedzin budownictwa oraz renomowanymi biurami branżowymi. Utrzymujemy stały kontakt z wiodącymi firmami z zakresu materiałów budowlanych, technologii i organizacji procesów budowlanych.

Zajmujemy się nie tylko procesem projektowym - wyręczamy również inwestora przy uzyskiwaniu niezbędnych uzgodnień i nadzorujemy proces budowlany.

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku architektonicznym pozwala nam podjąć się wykonania dokumentacji projektowej dla każdej inwestycji. Dysponujemy własną siedzibą wyposażoną w nowoczesne środki wspomagania projektowego. Zależy nam na zadowoleniu i komforcie klienta, dlatego w naszej pracy dbamy o każdy detal, dokładność wykonywanej pracy, organizację i terminowość.

Jesteśmy członkami Pomorskiej Izby Architektonicznej i Izby Inżynierów Budownictwa. Posiadamy uprawnienia projektowe w specjalności architektonicznej i aktualne ubezpieczenie OC dla architektów.

Na naszej stronie prezentujemy Państwu wybrane projekty z naszej wieloletniej działalności. 

mgr inż. arch. Mariusz Kalinowski
mgr inż. arch. Grzegorz Kartanowicz